اقتصاد مقاومتی بهترین راه برای مقابله با تحریم ها

سید فخرالدین عامریان در این نشست خبری اعلام کرد: بهترین راه مقابله با تحریم‌ها روی آوردن به اقتصاد مقاومتی ،تکیه بر توان نیروهای متخصص داخلی و توسعه صادارت غیر نفتی است

برزیل : کانونی برای کشت فراسرزمینی ایران راه اندازی اتاق بازرگانی برزیل و ایران

هنوز مدت زیادی از موافقت هیات وزیران با آغاز کشت فراسرزمینی محصولات کشاورزی نمی گذرد، ولی اشتیاق سرمایه گذاران ایرانی برای حضور در بازارهای خارجی و استفاده از پتانسیل کشاورزی آنها در جهت تأمین مایحتاج غذایی داخل کشور بسیار بالاست.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با جمعی از فعالان اقتصادی و صادرکنندگان نمونه

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با جمعی از فعالان اقتصادی و صادرکنندگان نمونه کشور گفت: جامعه ما نیازمند تحولی عظیم است و این تحول، ضرورت پیشرفت اقتصادی کشور است.

گفتگوی تبیان با یک صادرکننده نمونه کشور درباره انتخابات اتاق بازرگانی تهران

اسفند روز انتخابات هیات نظارت اتاق بازرگانی تهران است؛ انتخاباتی که با حاشیه بسیاری همراه بوده و گروههای بسیاری برای انتخاب شدن در اتاق بازرگانی ثبت نام کرده

رییس اتاق بازرگانی برزیل و ایران اعلام کرد: ورود اعضای جدید به اتاق بازرگانی تهران را به فال نیک می گیریم.

سید فخرالدین عامریان ضمن تشکر از حضور گسترده اعضای در انتخابات افزود: اتاق بازرگانی باید به صورت یک اهرم تاثیرگذار عمل کرده و مورد اعتماد مردم باشد. وی با اشاره به اعمال تحریم های ناجوانمردانه علیه کشورمان گفت: در چنین شرایطی کشور به اتاقی قدرتمند، منسجم و با تدبیر نیاز دارد تا بستر لازم برای توسعه تجارت و حضور گسترده در بازار های جهانی را فراهم نمایند.

سيدفخرالدين عامريان درمصاحبه باواحدمركزي خبر :فرش ايراني دررتبه چهارم جهان قراردارد

سید فخرالدین عامریان گفت افزود: زمانی کشورمان اولین صادر کننده فرش در جهان بشمار می رفت اما به دلیل اجرای سیاست های نادرست ، درحال حاضر کشورهای هند و پاکستان جایگاه فرش ایرانی را در بازار های جهانی از آن خود کرده اند.
امروز21
دیروز26
این هفته79
این ماه208
کل11630

اخبار ویژه

82 درصد از کاربران اینترنت، موتورهای جستجوگر را ابزار اصلی خود برای یافتن وب سایت ها عنوان کرده اند

آخرین اخبار

70 درصد از کاربران به هنگام جستجو حتماً یکی از سه سایت ابتدایی نتایج جستجو را کلیک میکنند

پربازدیدترین خبر

85 درصد ترافیک هدفمند در اینترنت ناشی از موتورهای جستجوگر است

DESIGN BY DIGARSOO