مودم KGR4
توضیحات بیشتر در صفحه مربوطه
بیشتر بخوانید
نرم افزار سمت سرور
بیشتر بخوانید
کلید هوشمند کولر آبی
بیشتر بخوانید
کارهای مشترک
بیشتر بخوانید
اهمیت موتورهای جستجو
فعالان عرصه ی تجارت الکترونیک، آوردن بیننده به سایت را برای موفقیت در دنیای وب و تجارت آنلاین ضروری می دانند. فرقی نمی کند که که سایت چه می فروشد و چه خدماتی ارائه میدهد. اگر سایتی به دنبال فروش کالا یا خدمات و کسب درآمد یا محبوبیت است، باید بیننده داشته باشد. تعداد بینندگان یک سایت، برگ برنده آن برای کسب موفقیت در دنیای وب است. سایتی که بیننده ندارد، بدون شک مرگی آنلاین را تجربه خواهد کرد. مدیران و طراحان خبره ی وب، به خوبی میدانند که فقط طراحی یک وب سایت، تضمینی برای آمدن بیننده به آن نیست بلکه باید بینندگان را به طریقی یه سایت جذب کرد. بینندگان تنها به دنبال رفع نیازهای اطلاعاتی خود هستند و وظیفه ندارند به هر قیمتی سایت شما را بیابند. برای دعوت بینندگان به وب سایتتان چه تدابیری اندیشیده اید؟ چگونه دیگران بدانند که شما سایت پر محتوا و جذابی دارید؟ خود شما چگونه سایت های دیگر را می یابید؟ بدون هیچ گونه تردیدی باید گفت که ما در اغلب موارد به کمک موتورهای جستجو گر به آنچه که می خواهیم، می رسیم.
کلیک کنید
اهمیت تبلیغات اینترنتی
بسیاری از کاربران دریافته اند که در اغلب موارد 10 رتبه ی اول نتایج جستجو خواسته ی آنها را برآورده می کند و هنوز هم علاقه دارند که تنها 10 سایت اول در نتایج جستجو را مرور کنند
کلیک کنید
اهمیت موتورهای جستجو
82 درصد از کاربران اینترنت، موتورهای جستجوگر را ابزار اصلی خود برای یافتن وب سایت ها عنوان کرده اند
اهمیت بهینه سازی سایت ها
70 درصد از کاربران به هنگام جستجو حتماً یکی از سه سایت ابتدایی نتایج جستجو را کلیک میکنند.
درباره دیگرسو
درباره دیگرسو
چرا ما؟
گروه طراحی سایت دیگرسو از سال 1390 فعالیت حرفه ای خود را در زمینه های طراحی وب سایت ، طراحی نرم افزارهای تحت وب و ویندوز ، طراحی اپلیکیشن برای تمامی سیستم عامل های رایج در بازار ، طراحی پرتال های خبری ، فروشگاه اینترنتی ، آگهی نامه و .... ، طراحی بازی های آنلاین ویندوزی و موبایلی آغاز نمود.
جزئیات